Fryzjer męski | Lublin | Studio Modnej Fryzury

Fryzjer męski

Niezależnie od tego, czy po prostu dbasz o swój wygląd, czy też żona przyprowadziła Cię za ucho bo już nie może na Ciebie patrzeć, sprostamy Twoim potrzebom. Spojrzymy Ci hardo w oczy i w kilku żołnierskich słowach powiemy, jak masz wyglądać, bo tak będzie dla Ciebie najlepiej. My to wiemy, kocie.

Jeżeli jesteś wrażliwą duszą ufryzujemy Ci włos na Mickiewicza (albo Słowackiego), zostawimy fikuśny loczek lub stworzymy artystyczny nieład. Najbardziej odważni mogą liczyć na efektowne koloryzacje. Co prawda wiemy lepiej, ale jesteśmy też i dla Ciebie, więc czasem możesz wtrącić swoje trzy grosze.

Fryzjer męski Lublin? Tylko Studio Modnej Fryzury!

A tak na poważnie – fryzjerstwo to nasza pasja, podobnie jak przystojni i pięknie wyglądający mężczyźni (wszakże jesteśmy kobietami). Wzdychamy do ładnie starzejącego się George’a Clooneya i żywo komentujemy najnowsze fryzury Ronaldo i Lewandowskiego. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach, abyś Ty mógł wyglądać lepiej. Śledzimy krajowe i zagraniczne trendy. I szalenie podoba nam się wracająca moda na fryzury retro z lat 30. i 40.

Poznaj naszą ofertę

  • strzyżenie (komplet) – mycie włosów, strzyżenie i modelowanie,
  • strzyżenie bez mycia – obejmuje modelowanie,
  • strzyżenie samą maszynką – dla twardzieli i tych najbardziej niecierpliwych,
  • Men ReShade – innowacyjny system redukcji siwizny. W komplecie obejmuje również mycie włosów, strzyżenie i modelowanie.

Sprawdź cennik.

Galeria